Про компанію

company

Автомобільні фільтри "Alpha Filter". Зроблено як треба.

ТОВ «Альфа Фільтр» спеціалізується на виробництві фільтрів та фільтруючих елементів для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарських машин та спецтехніки.

Фільтри Alpha Filter відомі на ринку з 1997 року та постачаються більш ніж у 20 країн світу: Великобританію, Німеччину, Австрію, Польщу, Італію, Францію, Угорщину, Сербію, Македонію, Албанію, Румунію, Болгарію, країни Африки.

Підприємство є постійним учасником міжнародних виставок: Automechanika (Frankfurt), EQUIP AUTO (Paris), Automechanika (Dubai), Київський міжнародний автосалон SIA AutoTechService.

Представники європейських компаній відзначають високу якість фільтрів, що відповідає потребам ринку та кінцевого споживача.

Використання якісних матеріалів від провідних світових виробників, ущільнювальних та конструкційних матеріалів виробництва країн ЄС, України, Китаю, у поєднанні з роботизованими лініями забезпечують випуск продукції, що відповідає найкращим світовим зразкам, що підтверджується висновками незалежних випробувальних лабораторій.

Альфа Фільтр пропонує фільтри під торговою маркою «AF» (повітряні, салонні та паливні) для легкових, вантажних автомобілів та сільськогосподарських машин.

Асортимент продукції становить близько 1500 найменувань, який постійно розширюється. Можливе оперативне освоєння виробництва повітряних та салонних фільтрів за техзавданням замовника.

Багатоступінчастий контроль якості під час виробництва, постійне вдосконалення технології та мінімізація невиробничих витрат - такі принципи роботи компанії "Альфа Фільтр".

Підприємство впевнено займає лідируючу позицію серед українських виробників фільтрів. Сьогодні фільтри AF мають високий попит не тільки в Україні, а й за її межами. Компанія щорічно демонструє якісне та кількісне зростання виробництва.